محل تبلیغات شما

مدیر کل بهزیستی خراسان جنوبی از آغاز به کار پویش مردمی "لبخند مهربانی عیدانه" تا پایان ماه جاری در استان خبرداد.
عرب نژاد مدیر کل بهزیستی استان خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگاران گفت: پویش لبخند مهربانی عیدانه؛ به منظور تأمین بخشی از مایحتاج شب عید مردم مناطق کم برخوردار آغاز شده است و به مدت یک ماه در استان همزمان با سراسر کشور اجرا می‌شود.

وی با دعوت از تمامی همشهریان عزیز برای پیوستن به این پویش گفت: امیدواریم همه مردم خود را در این پویش سهیم بدانند و مسئولیت اجتماعی خود را در قبال دیگران عهده دار شوند، زیرا لذت و بهره مندی از شب‌های عید و همراهی با خانواده وقتی کامل می‌شود که وجدان مان آسوده باشد و بدانیم دیگر همشهریان ما نیز از حداقل امکانات شب عید بهره مند می‌شوند.

عرب نژاد اظهار کرد: به تمام کسانی که دلشان برای ایران و ایرانی می‌تپد این تضمین را می‌دهیم که بتوانیم با سرعت و دقت کمک‌های نقدی و غیر نقدی را با موضوع عیدانه در کمپین لبخند مهربانی به دست مردم مناطق کم برخوردار در سطح استان برسانیم.

مدیر کل بهزیستی خراسان جنوبی ادامه داد: بسته کالایی لبخند مهربانی عیدانه شامل تن ماهی، مرغ، برنج، ماکارونی، رب گوجه فرنگی، چای، قندوروغن است و علاقه مندان می‌توانند کمک‌های غیرنقدی خود را به اداره کل بهزیستی و مراکز بهزیستی شهرستان‌های استان تحویل نمایند.

وی افزود: شماره حساب ۴۰۰۰۹۱۴۳۴۵۲۰۱۰۱ نزد بانک توسعه تعاون بنام مشارکت‌های مردمی اداره کل بهزیستی و شماره کارت ۵۰۲۹۰۸۷۰۰۰۴۸۳۲۶۶ آماده دریافت کمک‌های نقدی همشهریان و سخاوتمندان عزیزمی باشد.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
گل‌برگ‌اندیشه pezeshki گروه صنعتی نوین بتون تخفیف موضوعات عمومی 98-song01 تلخ سرد تنها aminbattery فروشگاه لوله و اتصالات فولادستان شهدای گمنام - مهمانان حضرت زهرا (س)