محل تبلیغات شما

گزارش سرکارخانم نسرین کاری خبرنگار محترم رومه آوای خراسان جنوبی ، از مرکز توانبخشی و حرفه آموزی دختران خورشید، در روز یکشنبه 30 دی ماه 1397 در صفحه 3 این رومه منتشر شد. در ادامه قسمتی از این گزارش را می خوانید:

 

با بال شکسته، پر گشودن، هنر است

حاصل دست "دختران خورشید"دیدنی است 

???? نسرین کاری_ هرچندمعلولان ذهنی به حاشیه زندگی اجتماعی رانده شده اند،ولی آنان نیزبه دنبال آرزوهای گم شده خود هستندو امیدوارندحصار تنهایی شان فرو ریزد و زندگی شرافتمندانه برایشان میسرگردد؛این مهم تنها ازطریق آموزش،توانبخشی وحرفه آموزی توانخواهان امکان پذیر می باشد.یکی از این موسسه ها برای آموزش دختران کم توان ذهنی درخراسان جنوبی، مرکز توانبخشی وحرفه آموزی «دختران خورشید»است.

????عقربه‌های ساعت9 و نیم را نشان می‌دادکه به این مرکز  درخیابان «ستاره»تقاطع عبدالعلی بیرجندی  می رسم.به داخل مرکز که می روم از یکی ازدختران مرکز،سراغ مربی اش را می گیرم.دوان دوان می رود وخانم هاتف(مسئول فنی مرکز)را صدا می زند.این مرکز کلاس های آموزشی متفاوتی دارد و به تمام کلاس‌ها سر می زنم. دختران،گلیم بافی،پارچه بافی(توبافی)،عروسک سازی،نقاشی،پته دوزی، گلدوزی و سرمه دوزی را آموزش می بینند.اینکه  چگونه این دختران کم توان ذهنی،با عشق  و علاقه،پارچه‌ها را گلدوزی کنند یا دستبند وعروسک می سازند،دیدنی است.

 

????خبر تکمیلی صفحه 3 رومه آوای خراسان جنوبی تاریخ 30 دی 1397.

#رومه_آوا     #خراسان_جنوبی     ???? @avanew724 ????


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
اشپزی دانلود رمان Baswer دانلود آهنگ جدید - فول آلبوم مجله ویکندر بهترین سایت بهترین سایت اجناس فوق العاده تی تی دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.